Natural Dog Food Company to naturalna hypoalergiczna karma z sektora super premium, produkowana przez rodzinną angielską firmę pochodzącą z malowniczego hrabstwa Linconshire znanego z żyznej ziemi i tradycji farmerskich, w której składzie nie ma żadnych chemicznych czy wzbogacających dodatków, nawet syntetycznych witamin. Jej wartości odżywcze płyną wyłącznie z użytego do produkcji najwyższej jakości mięsa, warzyw, ziół i zbóż, oraz sposobu przygotowania, który umożliwia zatrzymanie w produkcie finalnym jak największej ilości wartościowych składników obecnych w świeżym surowcu.

Karma NDFC to certyfikowane produkty holistyczne i hypoalergiczne przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia odpowiednimi dla psów wszystkich ras i wieku. Nie zawierają pszenicy często odpowiedzialnej za alergie u zwierząt, nie zawierają też soi, kukurydzy czy pochodnych mleka, nie mają absolutnie żadnych sztucznych wypełniaczy ani produktów modyfikowanych genetycznie, nie ma w nich również dodatku cukru. To pierwszy i jedyny produkt tego typu na rynku, który nie ma w swoim składzie syntetycznych witamin, natomiast zawiera witaminy naturalne, zachowane w procesie produkcji z wysoko jakościowych składników z jakich powstaje karma.

NDFC posiada certyfikat British Association of Holistic Nutrition and Medicine (BAHNM) wydawany dla produktów, których jakość i standardy produkcji pozwalają na określenie ich holistycznymi.

Jeśli wybrałeś NDFC dla swojego psa – dziękujemy Ci za zaufanie i gratulujemy dobrej decyzji!

 

www.ndfc.pl

NDFC Adult Jagnięcina i Brązowy Ryż 12kg  PROMOCJA NDFC Adult Jagnięcina i Brązowy Ryż 12kg PROMOCJA
Producent: NDFC
Cena: 218,00 zł 228,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NDFC Adult Kurczak i Brązowy Ryż 12kg NDFC Adult Kurczak i Brązowy Ryż 12kg
Producent: NDFC
Cena: 246,00 zł 258,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NDFC Adult Sensitive z Łososiem i Brązowym Ryżem 12kg NDFC Adult Sensitive z Łososiem i Brązowym Ryżem 12kg
Producent: NDFC
Cena: 218,00 zł 228,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NDFC Adult z Łososiem 2kg NDFC Adult z Łososiem 2kg
Producent: NDFC
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl